Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Macerasever Ekstrem Kamp Paketi 1 Kişilik
Macerasever Ekstrem Kamp Paketi 1 Kişilik 4510,00₺

Macerasever Ekstrem Kamp Paketi 1 Kişilik

Stok Kodu: A-HNN220016
4510,00₺
İleri seviye, tek kişilik, kış ve bahar ayları için idealdir.
+ -

Macerasever Ekstrem Tek Kişilik Kamp Seti İçeriği

  • 1 Adet Upland Altera 2 Dört Mevsim Çadır
  • 1 Adet Altera -28C Uyku Tulumu
  • 1 Adet ThermoPro 1.0 Kamp Matı

 

Macerasever Ekstrem Tek Kişilik Kamp Seti İçin Uzmanımızın Yorumu:

 

Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz bir set olan Macerasever Ekstrem Tek Kişilik Set zorlu kış koşullarında özel yalıtım sistemleri sayesinde sıcak bir yaşam alanı sunar. Ekstrem konfor limitleriyle Alp dağcılarının dahi dostu olan Altera -28 C Uyku tulumu mumya tipi sayesinde vücudunuzu kavrayarak vücut ısınızı uyku sürenizce dengede tutar. Karlı havaları seviyorsanız Macerasever Ekstrem Tek Kişilik Set tam da size göre.

- Şafak, Kamperest Kategori Asistanı.

 

 

Macerasever Ekstrem Tek Kişilik Kamp Paketi Ürün Özellikleri

Upland Alter 2 Dört Mevsim Çadır:

Upland Altera 2 Dört Mevsim çadır, kubbe tipi çadırlar için en iyi örneklerden birisidir. Çift girişlidir ve bu girişlerden biri sundurmalıdır. Dış tente ve taban kumaşı dikişleri su geçirmez bantla izole edilmiştir. Hava alabililen silikon takviyeli dış kaplaması mevcuttur. Buna istinaden su geçirmezlik seviyesi 3000mm olarak belirlenmiştir. Altera 2 çadırı üstün kılan özelliği ise 5000mm kalınlığa sahip su geçirmez taban kumaşına sahip olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde 36 saat boyunca teste tabi tutularak yağmur geçirmezlik özelliği onaylanmıştır. Kubbe tipi tasarım ve 9mm pol kalınlığı bulunan Altera 2 Çadır rüzgar testine tabi tutulmuş ve bu testler sonucu uygun şekilde monte edildiği taktirde 60 km/sa hızla esen 7 şiddetinde rüzgara dayanıklı olduğu gözlemlenmiştir.

Upland Altera -28C Uyku Tulumu:

Altera -28°C Uyku tulumu, kışlık uyku tulumu olarak tasarlanmıştır; -10 °C ile -28 °C kış boyunca güven içinde kullanılabilir. Son teknoloji çift katmanlı dolgu malzemesi sayesinde kullanım esnasında daha sıcak koşullar sunar. Düşük sıcaklaıklarda daha fazla konfor imkanı sunarken ağırlık olarak oldukça hafiftir ve küçük boyutlarıyla daha az yer kaplayarak kolay bir şekilde taşıma imkanı sunar. 

Upland ThermoPro 1.0 Kamp Matı:

Son seviye termal izolasyon ile tasarlanmış olan ThermoPro 1.0 Kamp Matı; yırtılma, yıpranma gibi viral sorunlara dayanıklı alüminyum kaplama ile yapılmıştır. Zorlu hava koşullarında yer soğunu keserek sıcak ve konforlu bir uyku deneyimi sunar.
Ürünü Değerlendir Kapat
*
*
Kötü
Mükemmel

Ürün kalitesini değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel
*
*
*