Macerasever Kamp Paketi 1 Kişilik
Macerasever Kamp Paketi 1 Kişilik 3425,00₺

Macerasever Kamp Paketi 1 Kişilik

Üzgünüz, bu ürün şuan mevcut değil.

Stok Kodu: A-HNN220014
3425,00₺
İleri seviye, tek kişilik, kış ve bahar ayları için idealdir.
+ -

Macerasever Tek Kişilik Kamp Seti İçeriği

  • 1 Adet Upland Altera 2 Dört Mevsim Çadır
  • 1 Adet Brabus -10C Uyku Tulumu
  • 1 Adet ThermoPro 1.0 Kamp Matı

 

Macerasever Tek Kişilik Kamp Seti İçin Uzmanımızın Yorumu:

 

Orta üst seviye kış koşullarında konforlu bir kamp yapmak istiyorsanız Macerasever Tek Kişilik Kamp Seti tamda size göre. Kış koşullarında rahat bir şekilde konaklama yapabilmeniz için olanaklar sunan Macerasever Tek Kişilik Kamp Seti içeriğinde bulunan Brabus -10C uyku tulumu ve Altera 2 çadır cazip bir set olarak sizlerle.

- Şafak, Kamperest Kategori Asistanı.

 

 

Macerasever Tek Kişilik Kamp Paketi Ürün Özellikleri

Upland Altera 2 Dört Mevsim Çadır:

Upland Altera 2 Dört Mevsim çadır, kubbe tipi çadırlar için en iyi örneklerden birisidir. Çift girişlidir ve bu girişlerden biri sundurmalıdır. Dış tente ve taban kumaşı dikişleri su geçirmez bantla izole edilmiştir. Hava alabililen silikon takviyeli dış kaplaması mevcuttur. Buna istinaden su geçirmezlik seviyesi 3000mm olarak belirlenmiştir. Altera 2 çadırı üstün kılan özelliği ise 5000mm kalınlığa sahip su geçirmez taban kumaşına sahip olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde 36 saat boyunca teste tabi tutularak yağmur geçirmezlik özelliği onaylanmıştır. Kubbe tipi tasarım ve 9mm pol kalınlığı bulunan Altera 2 Çadır rüzgar testine tabi tutulmuş ve bu testler sonucu uygun şekilde monte edildiği taktirde 60 km/sa hızla esen 7 şiddetinde rüzgara dayanıklı olduğu gözlemlenmiştir.

 

Upland Brabus -10C Uyku Tulumu:

Kış ve bahar hava şartlarına uygun olan Brabus -10 uyku tulumunun ekstrem konfor limiti -10 °C'dir. Tam boy fermuarı ve dikdörtgen biçimi ile rahat bir kullanım alanı sunar. 1.8kg ağırlığı ve taşıma çantasıyla rahat bir şekilde taşıma yapabilirsiniz.

 

Upland ThermoPro 1.0 Kamp Matı:

Son seviye termal izolasyon ile tasarlanmış olan ThermoPro 1.0 Kamp Matı; yırtılma, yıpranma gibi viral sorunlara dayanıklı alüminyum kaplama ile yapılmıştır. Zorlu hava koşullarında yer soğunu keserek sıcak ve konforlu bir uyku deneyimi sunar.
Ürünü Değerlendir Kapat
*
*
Kötü
Mükemmel

Ürün kalitesini değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel
*
*
*