Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Macerasever Kamp Paketi 2 Kişilik
Macerasever Kamp Paketi 2 Kişilik 4519,00₺

Macerasever Kamp Paketi 2 Kişilik

Stok Kodu: A-HNN220015
4519,00₺
İleri seviye, çift kişilik, kış ve bahar ayları için idealdir.
+ -

Macerasever Çift Kişilik Kamp Seti İçeriği

  • 1 Adet Upland Altera 2 Dört Mevsim Çadır
  • 1 Adet Brabus -10C Uyku Tulumu
  • 2 Adet ThermoPro 1.0 Kamp Matı

 

Macerasever Çift Kişilik Kamp Seti İçin Uzmanımızın Yorumu:

 

Zorlayıcı kış koşullarında konaklamayı seven kamperest dostlar için özel olarak tasarlanmış bu setin içeriğinde bulunan Altera 2 çadır ve Brabus Couple -10 uyku tulumu kış kampı koşulları için idealdir. Brabus Couple -10C uyku tulumları dikdörtgen hacmiyle ve tam boy fermuarı sayesinde femuar tamamen açıldığı zaman battaniye olarak kullanılabilir.

- Şafak, Kamperest Kategori Asistanı.

 

 

Macerasever Çift Kişilik Kamp Paketi Ürün Özellikleri

Upland Altera 2 Dört Mevsim Çadır:

Upland Altera 2 Dört Mevsim çadır, kubbe tipi çadırlar için en iyi örneklerden birisidir. Çift girişlidir ve bu girişlerden biri sundurmalıdır. Dış tente ve taban kumaşı dikişleri su geçirmez bantla izole edilmiştir. Hava alabililen silikon takviyeli dış kaplaması mevcuttur. Buna istinaden su geçirmezlik seviyesi 3000mm olarak belirlenmiştir. Altera 2 çadırı üstün kılan özelliği ise 5000mm kalınlığa sahip su geçirmez taban kumaşına sahip olmasıdır. Bu özellikleri sayesinde 36 saat boyunca teste tabi tutularak yağmur geçirmezlik özelliği onaylanmıştır. Kubbe tipi tasarım ve 9mm pol kalınlığı bulunan Altera 2 Çadır rüzgar testine tabi tutulmuş ve bu testler sonucu uygun şekilde monte edildiği taktirde 60 km/sa hızla esen 7 şiddetinde rüzgara dayanıklı olduğu gözlemlenmiştir.

 

Upland Brabus Couple -10C Uyku Tulumu:

Kış ve bahar hava şartlarına uygun şekilde özenle tasarlanmış olan Brabus -10 uyku tulumunun ekstrem derecelerde konfor limiti -10 °C'dir. Tam boy fermuarı ile kolay giriş çıkış imkanı sunarken, dikdörtgen biçimi ile rahat bir kullanım alanı, aynı zamanda battaniye olarak kullanım imkanı sunar. 1.8kg ağırlığı ve taşıma çantasıyla rahat bir şekilde taşıma yapabilirsiniz.

 

Upland ThermoPro 1.0 Kamp Matı:

Son seviye termal izolasyon ile tasarlanmış olan ThermoPro 1.0 Kamp Matı; yırtılma, yıpranma gibi viral sorunlara dayanıklı alüminyum kaplama ile yapılmıştır. Zorlu hava koşullarında yer soğunu keserek sıcak ve konforlu bir uyku deneyimi sunar.
Ürünü Değerlendir Kapat
*
*
Kötü
Mükemmel

Ürün kalitesini değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel
*
*
*