Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Morakniv Companion Spark S Siyah Bıçak
Morakniv Companion Spark S Siyah 658,00₺

Morakniv Companion Spark S Siyah

Marka:

Morakniv

Stok Kodu: 115029
658,00₺

Kamperest, Morakniv Companion Spark S Türkiye Distribütörüdür.

Kullanılabilirlik: Stoklar tükendi
+ -

Companion Spark, açık hava maceranıza kıvılcım katmak için tasarlanan, Morakniv'in en son pırıltılı yeniliğidir. Sapa entegre edilmiş yüksek kaliteli ateş başlatıcı ile kamp ateşinden gelen ısı her zaman elinizin altında olacaktır.

Neden Companion Spark S Tercih Etmeliyiz?

Açık havada hayatta kalma kursu almaya başladığınızı ya da yıllardır tek başınıza kamp yaptığınızı düşünün. Bir Companion Spark satın aldığınızı hayal edin; gelir gelmez keskinliğinden çok etkilenecek ve tüm yıl boyunca keskinliğini koruyacağı için onu sık ve zorlu şartlarda kullanmaya devam edeceksiniz.

Kullanışlı boyutu ve tasarımı, onu her türden uğraşınızın bir parçası yapacak. Dahili ateş başlatma çubuğuna sahip olması son derece faydalı olacak, ayrıca fazladan bir tane ateş başlatıcı almak zorunda kalmayacaksınız.

Companion Spark S Siyah Avantajları

Companion Spark, her türlü hava koşulunda mükemmel performans gösteren sağlam bir ekipmandır. Dayanıklı ağzı, bakımı kolaylaştıran ve daha iyi kenar tutuşu sağlayan İsveç paslanmaz çelikten yapılmıştır. TPE kauçuktan yapılmış yumuşak bir sürtünme sağlayan tutamağına sahiptir, bu da tutuşu daha güvenli ve çalışmayı daha sağlam hale getirir. Polimer kılıfı ile bir sırt çantasına veya bir kemere takmak için pratik bir çözüm sunar. Companion Spark ayrıca, dahili ateş başlatıcısı için yanlış yerleştirme riskini azaltan bir yansıtıcı kordon ile donatılmıştır.

Companion Spark S Özellikleri:

Çelik tipi: Paslanmaya dirençli çelik.
Uzunluk: 104 mm.
Kalınlık: 2,5 mm.
Toplam uzunluk: 223 mm.
Kılıflı uzunluk: 238 mm.
Net ağırlık: 128,0 g.
Ürün özellikleri
CinsiyetUnisex
Ürünü Değerlendir Kapat
*
*
Kötü
Mükemmel

Ürün kalitesini değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel
*
*
*

Bu Ürünü Alan Müşteriler Bunları da Satın Aldı